Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Film

Etiketim: film

Filmi “Burrneshat”, i pari film shqiptar në Berlinale

Filmi kosovar “Burrneshat” me regji të regjisores italiane Laura Bispuri dhe skenar të Laura Bispuri dhe Francesca Manieri do të jepet premierë botërore në...

Pesë filma të veçantë që portretizojnë shkrimtarët

Disa prej filmave më të bukur në histori trajtojnë degë të ndryshme të artit. Në portretet e shkrimtarëve, asnjëri nuk është i njëjtë me...

MOST POPULAR

HOT NEWS