Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Filip vujanoviq

Etiketim: filip vujanoviq

Nishani takohet me kryetarin e Kuvendit Krivokapiq dhe presidentin Vujanoviq

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani, u takua sot me kryetarin e Kuvendit të Malit të Zi Ranko Krivokapiq. Bashkëbiseduesit i cilësuan marrëdhëniet në...

Nishani së shpejti për vizitë në Ulqin

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, me 23 dhe 24 mars do të vizitojë Malin e Zi. Vizita e Nishanit vjen me ftesë të...

MOST POPULAR

HOT NEWS