Saturday, December 5, 2020
Ballina Etiketimet Facebook

Etiketim: facebook

Kujdes! Një virus i ri qarkullon në Facebook

Edhe një virus tjetër është aktual në Facebook. Nëse ndonjë nga miqtë ju ka bërë "tag" ndonjë foto ose video pornografike, mos klikoni. Për këtë...

Thaçi falenderon banorët e Ulqinit

Pas largimit nga Ulqini, zv. Kryeministri i Kosovës, në faqen e tij në Facebook, ka falenderuar qytetarët e Ulqinit për mikpritjen e ngrohtë.

Padia ndaj Facebook: 10.000 dollarë dëmshpërblim për çdo përdorues?!

Pranë tentimeve që të dëshmohet e kundërta, është më se e sigurtë se Facebook nuk është treguar shejntor lidhur me ruajtjen e privacisë së përdoruesëve....

Kujdes nga virusi i ri në Facebook

Sic ndoshta tashmë e kanë vërejtur edhe shumë përdorues të rrjetit social Facebook, një virus i ri është duke infektuar dhjetra mijëra kompjutera dhe...

“Facebook”-u nderon shqiptarët

Mediat serbe kanë “kryqëzuar” Facebook-un, i cili ka shtuar zyrtarisht një ikonë të re në rrjetin e tij social. Bëhet fjalë për një ikonë...

MOST POPULAR

HOT NEWS