Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Ernal filo

Etiketim: ernal filo

Ambasadori i Shqipërisë: Letër falenderimi kryetarit të Komunës

Ambasadori  i Republikës së Shqipërisë në Podgoricë Z. Ernal Filo  i  ka  dërguar një letër  falenderimi  Z. Fatmir Gjeka ,Kryetar i  Komunës  së Ulqinit....

Bardhi: Ambasada të vendos për mandatin e deputetit

Kryetari i LD në MZ Mehmet Bardhi, i ka dërguar një letër Ambasadës së Republikës së Shqipërisë në Podgoricë, duke i kërkuar asaj që...

Gvozdenoviq – Filo: Të punojmë për më shumë turistë nga Shqipëria

Mali i Zi dhe Shqipëria në periudhën e ardhshme duhet të punojë në përmirësimin e bashkëpunimit në turizëm , në mënyrë që të tërheqin...

Ambasadori i ri i Shqipërisë në vizitë në Ulqin

Ambasadori i ri i Republikës së Shqipërisë në Mal të Zi Ernal Filo, qendroi sot për vizitë në Ulqin. Ai u takua me kryetarin...

Kumtesë: Ambasadori i ri i Shqipërisë në vizitë të Forcës

Forca e Re Demokratike     Kumtesë për media   Ambasadori i Republikës së Shqipërisë në vizitë Forcës së Re Demokratike   Sot Ekselenca e tij Ernal Filo, Ambasador i Republikës...

MOST POPULAR

HOT NEWS