Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Erion Veliaj

Etiketim: Erion Veliaj

Një trend që duhet kopjuar: Ndriçimi LED ul koston e energjisë...

Në qytetet më të zhvilluara të botës, por edhe në mjaft qytete të tjera, është duke u përhapur zëvendësimi i ndriçimit tradicional me atë...

Delegacioni i Komunës së Ulqinit për vizitë në Tiranë

Delegacionin e Komunës së Ulqinit në krye me kryetarin e Komunës së Ulqinit Fatmir Gjeka, kryeparlamentarin Fuad Haxhibeti, sekretarin Milazim Mustafa si dhe përfaqësuesit...

Erion Veliaj dhuron rrogën e parë për abetaren e nxënësve shqiptarë...

Kryetari i Tiranës Erion Veliaj, ndau rrogën e tij të parë si kryetari i bashkisë së Tiranës për abetaren e nxënësve shqiptarë në Mal...

Gjuha malazeze do të mësohet edhe në Shkodër?

Ministri për të drejtat e njeriut dhe pakicave, Suad Numanoviq, gjatë vizitës së tij në Shqipëri u takua me ministren e arsimit dhe sportit...

MOST POPULAR

HOT NEWS