Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Emiratet

Etiketim: emiratet

Kush po interesohet për Ulqinin?

Në mediat e ndryshme dje u fol për një interesim të investitorëve arab, gjegjësisht nga Emiratet e Bashkuara, për Adën dhe Plazhën e Madhe...

5.4 miliardë për rindërtimin e Gazës

Fuqitë ndërkombëtare i tejkalojnë pritjet e Abbas-it me donacione të frytshme nga Katari, BE-ja, Turqia dhe Emiratet. Në konferencën e donatorëve të mbajtur në Kairo...

MOST POPULAR

HOT NEWS