Thursday, August 6, 2020
Ballina Etiketimet Dritan abazovic

Etiketim: dritan abazovic

Abazoviq: Jemi të vendosur të çlirojmë Nikshiqin

Fushata për zgjedhjet lokale ka filluar. Sot ne sheshin e lirisë në Nikshiq Lëvizja Qytetare URA organizoi konferencë për media ku u prezantua vendimi...

Mediat e Shqipërisë ironizojnë politikanët shqiptarë në Mal të Zi

Portali i gazetës Tema ka dalë me një artikull ku kësaj rradhe në shënjestër është politikani nga Ulqini Dritan Abazoviq. Ky artikull flet për refuzimin...

Novica Staniq bashkohet me Bojaniqin dhe Abazoviqin

Agjensia e lajmeve MINA njofton se deputetët  Novica Staniq,Mladen Bojaniq dhe Dritan Abazoviq kanë formuar Klubin e Keshilltarëve të Pavarur.Kryetar i klubit do të...

Debate të ashpra në tryezën për të Mirat Detare

Sot në Hotel Mediteran u mbajt tryeza “Menaxhimi i të Mirave Detare”, organizuar nga Mogul dhe Mans. Edhe pse ishin të ftuar vetëm 2 persona...

MOST POPULAR

HOT NEWS