Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Djukanovic

Etiketim: djukanovic

Cungu: Nuk jemi të kënaqur nga marreveshja me qeverinë

Kryetari i Forcës se Re Demokratike, Nazif Cungu, në një deklaratë per radion Antena M, tha se përfaqesuesit e partive shqiptare nuk kanë marre...

A po largohet Mali i Zi nga BE-ja?

Raporti i fundit i Komisionit Europian tregon frustrim në rritje përballë përparimit sklerotik të Malit të Zi dhe që mund të interpretohet vetëm si...

Vijesti: Eurofond nuk heq dorë nga toka e kripores!

Siç raporton e përditshmja "Vijesti", Gjykata Ekonomike është në pritje të mendimit të Këshillit të Privatizimit lidhur me çështjen e paraqitur nga Kriporja Bajo Sekulic...

Sonte mbledhjet e PDS-së!

Lajm.me mëson nga burime të besueshme se mbledhjet e PDS-së në Ulqin nuk do të mbahen të enjten, siç ka lajmëruar e përditshmja DAN,...

Kërkohet dorëheqja e Nrekic dhe Vlahovic nga 60 anëtarë të PDS-së!

Mbledhja e Këshillit Komunal të Partisë Demokratike të Socialistëve në Ulqin do të mbahet të enjten dhe pritet që të flitet për ndërrimin e...

MOST POPULAR

HOT NEWS