Thursday, July 2, 2020
Ballina Etiketimet Ditmir bushati

Etiketim: ditmir bushati

Protestuesit gjuajn me gurë ambasadën e Shqipërisë

Një grup protestuesish ka gjuajtur me gurë në drejtim të ambasadës së Shqipërisë, njoftojnë mediat malazeze. Sipas të dhënave të para nuk ka thyerje por...

Bushati – Lukšić: Sot u zhvillua takimi në Tirane

Ministri i Punëve te Jashtme Ditmir Bushati priti sot Zv. Kryeministrin dhe Ministrin e Punëve të Jashtme dhe Integrimit Evropian të Malit të Zi, Igor...

Ndeshja e kombëtares ndiqet në lokalet e Ulqinit

Ndeshja kualifikatore ndërmjet Shqipërisë dhe Serbisë do shfaqet sot edhe nëpër lokalet e Ulqinit, ashtu si në gjithë Shqipërinë, në Kosovë, në Preshevë, në Shkup, e...

Kryeministri i Shqipërisë vizitë Beogradit pas 68 vitesh

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, do të vizitojë Beogradin më 22 tetor, e cila do të jetë vizita e parë e Kryeministrit të Shqipërisë...

MOST POPULAR

HOT NEWS