Wednesday, June 23, 2021
Ballina Etiketimet Ditet e diaspores

Etiketim: ditet e diaspores

“Ditët e diasporës”: Manifestim apo luftë politike për Anën e Malit?

Manifestimi “Ditët e diasporës”, i cili deri këtë vit organizohej nga Biznis Klub Ana Malit (BKA),  shoqata "Ora" dhe shoqata "Ana e Malit" nga...

K.F. “Ana Malit” drejt SHBA-ve

Pas prezantimit në mënyrë dinjitoze të sportit të Komunës së Ulqinit në nivel lokal dhe rajonal dhe sukseseve në Milano të Italisë dhe Zurich...

MOST POPULAR

HOT NEWS