Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Dita e Verës në Elbasan

Etiketim: Dita e Verës në Elbasan

Dita e Verës, Elbasani në festë; vendas dhe turistë mbushin bulevardin

Pas Natës së Verës, që mbajti në shesh të rinjtë deri në orët e para të mëngjesit, Elbasani është zgjuar sërish të shtunën plot...

Dita e Verës në Elbasan: Merr pjesë edhe SH.A. “Tradita”

Më 14 Mars 2015, nën patronazhin e Bashkësisë së Elbasanit organizohet manifestimi gjithëpopullorë Dita e Verës. Për herë të parë në një manifestim të...

MOST POPULAR

HOT NEWS