Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Dhune

Etiketim: dhune

Mësimdhënësi goditet nga prindi për shkak të notës!

Mësimdhënësi S.K, i cili punon në shkollën fillore “Boshko Strugar", është dhunuar nga një prind për shkak se nuk ishte i kënaqur me notën...

Vendimi i UEFA-s: Shqipëria humbet 3-0 ndaj Serbisë

Komisioni i disiplinës pranë UEFA-s ka penalizuar Shqipërinë për ndeshjen e ndërprerë me Serbinë, duke i dhënë kësaj të fundit fitoren 3-0. Në vendimin e...

Federata Shqiptare deponon faktet, UEFA vendos nesër

Federata Shqiptare e Futbollit konfirmon, se pas një pune intensive një javore, në bashkëpunim me ekspertë vendës dhe të huaj, ka dorëzuar në UEFA...

MOST POPULAR

HOT NEWS