Wednesday, June 23, 2021
Ballina Etiketimet Delegacioni i komunës

Etiketim: delegacioni i komunës

Delegacioni i Komunës së Ulqinit për vizitë në Tiranë

Delegacionin e Komunës së Ulqinit në krye me kryetarin e Komunës së Ulqinit Fatmir Gjeka, kryeparlamentarin Fuad Haxhibeti, sekretarin Milazim Mustafa si dhe përfaqësuesit...

Komuna e Prishtinës dhe Komuna e Ulqinit planifikojnë projekte të përbashkëta

Dje, Fitore Pacolli, udhëheqëse e kabinetit në Komunën e Prishtinës dhe drejtori i Drejtorisë për Zhvillim Ekonomik, Genc Bashota, pritën në takim një delegacion...

Delegacioni i Komunës së Ulqinit për vizitë në Kosovë. Sot takim...

Me iniciativë të Komunës së Ulqinit, dje u mbajt takim në mes të zyrtarëve të Komunës së Ulqinit në përbërje Nënkryetar Ardijan Mavriq, Sekretarin...

MOST POPULAR

HOT NEWS