Sunday, March 7, 2021
Ballina Etiketimet Cungu & co

Etiketim: cungu & co

Cungu&Co: Hapet salloni i pajisjeve hotelerike

Të shtunën, me fillim në ora 18.00 Cungu&Co hapi sallonin e ri të pajisjeve profesionale në hoteleri. Me këtë rast u organizua një  koktej në ambientet...

Cungu & Co. bëhet pronar i magazinës së ish Otrantkomerc-it në...

Kompania nga Ulqini Cungu & Co, pronar i së cilës është kryetari i Forcës Nazif Cungu, ka fituar ankandin për blerjen e tokës me...

Pagesa e tatimeve: Nga Ulqini të rregullt vetëm dy kompani

Ministria e Financave dhe Drejtoria Tatimore e Malit të Zi publikuan të ashtuquajturën "Lista e Bardhë" - një listë të tatimpaguesve të cilën treguan...

MOST POPULAR

HOT NEWS