Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Croatia

Etiketim: croatia

Ulqini me më së shumti potencial për gaz dhe naftë

Mali i Zi dhe Kroacia po punojnë bashkë për të eksploruar për naftë në detin Adriatik, duke i bërë si rrjedhojë të dyja shtetet...

MOST POPULAR

HOT NEWS