Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Coco Beach

Etiketim: Coco Beach

Zjarri në Coco Beach i qëllimshëm?

Zjarri që plasi dje në afërsi të Plazhit Coco Beach ka mundësi të jetë i qëllimshëm, kanë njoftuar nga Shërbimi i mbrojtjes dhe shpëtimit. Këto...

Akt vandalizmi: Kosovarëve u demtohen makinat dhe shkarraviten me 4 S

Persona akoma të paidentifikuar kanë vandalizuar disa automjete në Plazhin e Madh, pronarët e të cilëve janë nga Kosova, shkruan Pobjeda. Ngjarja ka ndodhur në...

MOST POPULAR

HOT NEWS