Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet çmimi i karburantit

Etiketim: çmimi i karburantit

Prej nesër dizeli më i shtrenjtë

Prej ditës së nesërme çmimet e dizelit do të rriten dy cent për litër, kurse i derivateve të tjera do të mbesë i njëjtë,...

Prej nesër çmimet e karburantit më lirë

Prej sonte në mesnatë çmimet e karburantit do të jenë 4, respektivisht 5 cent më lirë, njoftohet nga Ministria e ekonomisë. Çmimi i dizelit do...

Ulen cmimet e karburantit

Cmimet e prodhimeve të naftës prej nesër do të jenë më lirë për 2 deri në 5 cent për litër, njoftojnë nga Ministria e...

Taksa e karburantit pritet të hiqet në fundjavë

Vendimi i Gjykatës Kushtetuese i cili e shpalli taksën për karburant të vendosur nga qeveria në kundërshtim me këtë akt, do të hyjë në...

Prej nesër çmimi i naftës më i lirë

Prej mesnatës çmimi i naftës eurodizel në Mal të Zi do të jetë 3 cent më i lirë, njoftohet nga Ministria e ekonomisë. Një liter...

Prej nesër çmimi i benzinës më i lirë

Prej ditë së nesërme cmimi i benzinës do të jetë 5, gjegjësisht 4 cent më i lirë, njoftohet nga Ministria e Ekonomisë Çmimi i eurosuper...

Prej nesër çmimet e karburantit më poshtë

Prej ditës së nesërme çmimet e të gjitha llojeve të karburantit do të pësojnë rënie të lehtë. Një litër eurosuper BMB 98 do të kushtojë...

Përsëri rriten çmimet e karburanteve

Nga mesnata çmimet e kaburanteve në Mal të Zi do të pësojnë rritje të re. Nga ministria e ekonomisë kanë lajmëruar se Eurosuper 98 do...

Taksa e autostradës: Prej nesër të gjithë derivatet e naftës 7...

Sic edhe u paralajmerua, vendosja e taksës për autostradën Tivar-Bolare dhe financimin e sportit kombëtar prej 7 cent për litër, do të ndikojë direkt në...

Qeveria: Për shkak të autostradës karburanti 7 cent më shtrenjtë!

Në mbledhjen e sotme qeveria e Malit të Zi ka vendosur që për financimin e autostradës Tivar-Bolare dhe sportit kombëtar, të vendos taksën e...

MOST POPULAR

HOT NEWS