Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet Cmimet e benzines

Etiketim: cmimet e benzines

Prej nesër çmimi i naftës më i lirë

Prej nesër çmimi i eurodizelit do të jetë 2 cent më i lirë, dhe nga 99 cent që ishte deri tani, do të bjerë...

Prej nesër çmimi i benzinës më i ulët

Prej sonte në mesnatë çmimi i benzinës do të jetë 2 cent, gjegjësisht 3 cent më i lirë, lajmërojnë nga Ministria e Ekonomisë. Një litër...

Çmimet e benzinës prej nesër më poshtë

Çmimet e benzinës do të pësojnë rënie për të dytin dyjavësh rradhazi. Siç njoftojnë nga Ministria e Ekonomisë, prej nesër çmimi i BMB 98...

Përsëri rritje e çmimeve të karburantit

Prej ditës së nesërme çmimet e karburantit do të pësojnë rritje të re. Një litër BMB 98 do të shtrenjtohet për 5 cent dhe do...

Përsëri rriten cmimet e benzinës

Nga mesnata cmimet e benzinës në Mal të Zi përsëri do të rriten. Sipas Ministrisë së ekonomisë, cmimi i një litër i BMB 98 do...

MOST POPULAR

HOT NEWS