Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Çikago

Etiketim: Çikago

Mali i Zi hap konsullatën në Çikago

Qeveria e Malit të Zi në seancën e djeshme ka sjellur vendimin që të hap dy konsullata të reja, një në SHBA dhe tjetrën...

Dita e Ulqinit edhe në Çikago

Përveç se në Ulqin, dita e komunës sonë u festua edhe në Amerikën e largët. Shoqata "Ulqini" në Çikago, mbrëmë organizoi "Dita e Ulqinit Party",...

MOST POPULAR

HOT NEWS