Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Caroline Wozniacki

Etiketim: Caroline Wozniacki

FED Cup: Dita e fundit e turneut. Kualifikohen Danimarka dhe Lituania

Sot, turneu FED Cup i kombëtareve të tenisit për femra, gjegjësisht zona  Euro-Afrikane Grupi i III, uli siparin e vet. Në tri ndeshjet e...

FED Cup: Wozniacki starton me fitore të bindshme (foto)

Dje dhe sot u zhvilluan ndeshjet e para të turneut të tenisit për femra FED Cup që po mbahet në Ulqin. Fushat e klubit të...

FED Cup: Wozniacki mbërrin në Mal të Zi

Numri 5 në rënditjen botërore të tenisit për femra Caroline Wozniacki, ka mberritur në Mal të Zi. Ajo u ul në aeroportin e Podgoricës me...

Ish numri një i tenisit femror së shpejti në Ulqin

Caroline Wozniacki, tenistja daneze që për një kohë ishte edhe numri një në renditjen botërore WTA, ka paralajmëruar pjesëmarrjen në turneun FED Cup që...

MOST POPULAR

HOT NEWS