Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Cani lazoja

Etiketim: cani lazoja

U mbajt festivali i dhjetë i këngës për fëmijë

Mbrëmë me fillim në ora 20.00 u mbajt festivali jubilar, i dhjeti me radhë, i këngës për fëmijë. Në këtë festival morën pjesë vogëlush nga...

Së shpejti festivali i 10 i këngës për fëmijë

Me 28 mars do të fillojë festivali i 10, tashmë tradicional, i këngës për fëmijë. Në këtë spektakël për talentet më të vegjël, do...

Këshilli Kombëtar: Kërkesë për fushë futbolli në Ulqin

Këshilli Kombëtar, me iniciativë të kryetarit të Komisionit për media dhe sport Cani Lazoja, ka kërkuar informatë në lidhje me lokacionin e paraparë për...

Ulqinakët e Durrësit

Të premten mbrëmje, në sallën e Qendrës për Kulturë, u shfaq dokumentari i Cani Lazos: "Familjet ulqinake në Durrës" Pas fjalës hyrëse të vetë autorit,...

Defile në rrugët e zbrazëta

Shkruan: Cani Lazoja Organizata turistike e Ulqinit me sukses dështoi në hapjen e vonuar por edhe në mbylljen e shpejtar të sezonit turistik. Defilimi i...

MOST POPULAR

HOT NEWS