Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Britani

Etiketim: britani

Britania lejon “fëmijë me tre prindër”

Parlamenti i Britanisë ka votuar në favor të krijimit të foshnjave me ADN-në e dy grave dhe një burri. Me këtë veprim, Britania është gati...

16 shqiptarë në një kamion me pemë Krishtlindjesh

Nuk reshtin së surprizuari me mënyrat që emigrantët shqiptarë zgjedhin për të kaluar kufirin dhe për tu futur në Britani. Gazeta “The Telegraph” shkruan sot...

MOST POPULAR

HOT NEWS