Wednesday, June 23, 2021
Ballina Etiketimet Bosnje

Etiketim: bosnje

Qytetarët e BiH dhe Bashkësia Islame ngrenë zërin e tyre kundër...

Kreu i Bashkësisë Islame në Bosnjë dhe Hercegovinë, Efendiu Husein Kavazovic, dënoi fuqishëm vrasjen brutale të punonjësit humanitar britanik David Haines në Irak, duke...

Zgjidhet çështja e kufirit Mal i Zi – Bosnje

Mali i Zi e ka zgjidhur çështjen e kufirit me Bosnjen dhe Hercegovinën (BeH) dhe pritet që së shpejti të nënshkruhet marrëveshja për kufirin...

MOST POPULAR

HOT NEWS