Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Boshko strugar

Etiketim: boshko strugar

Ligjëratë për dhunën tek minorenët

Punonjësit e policisë së Ulqinit në bashkëpunim me gjykatën, Shtëpinë e shëndetit dhe Qendren për punë sociale, në muajin dhjetorë organizuan ligjëratë mbi dhunën...

Nesër pazari i Vitit të Ri

Shkolla fillore “Boshko Strugar” do të organizoje nesër pazarin e Viti të Ri, ku nxënësit me cmime simbolike do të shesin punimet e ture...

MOST POPULAR

HOT NEWS