Saturday, July 4, 2020
Ballina Etiketimet Bombe

Etiketim: bombe

Hedhja e dinamitit në Pinjesh: Dollaku dyshon tek ish bashkëpuntorët

Hedhja e mjetit shpërthyes në oborrin e afaristit Mustafë Dollaku, ka shokuar jopak qytetarët e Ulqinit të cilët nuk janë mësuar me ngjarje të...

Pinjesh: Hidhet bombë para shtëpisë

Mbrëmë rreth mesnatës në lagjen Pinjesh, është hedhur një bombë para shtëpisë së afaristit Mustaf Dollaku, mëson portali ynë. Fatmirsisht dëmet janë vetëm materiale dhe...

Shpërthim në Stamboll, 2 të vrarë dhe 4 të plagosur

Dy të vdekur dhe katër të plagosur, ky është bilanci tragjik i shpërthimit të një bombe në Stamboll. Mediat turke dhe ato ndërkombëtare raportojnë...

MOST POPULAR

HOT NEWS