Thursday, July 2, 2020
Ballina Etiketimet Blagoje Grahovac

Etiketim: Blagoje Grahovac

Galeria e Arteve: Promovimi i librit të gjeneralit Grahovac

Në Galerinë e Arteve të Qendrës për Kulturë, të enjten ( 25 qershor) do të mbahet promovimi i librit të gjeneralit Blagoje Grahovac “Zëra...

Deklarata e Ramës ngjall reagime edhe në Mal të Zi

Deklarata e kryeministrit Edi Rama, se Shqipëria dhe Kosova do të detyrohen të bashkohen në mënyrë klasike nëse Europa vazhdon të izolojë Kosovën, ka...

MOST POPULAR

HOT NEWS