Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Bka

Etiketim: bka

BKA & AKB: Së bashku të festojmë pavarsinë e Kosovës

Aleanca Kosovare e Bizneseve dhe Klubi i Biznesit Anamali, janë dakorduar që përvjetorin e pavarësisë së Kosovës, më 17 Shkurt, ta festojnë së bashku...

UBA dhe BKA në Takimin Mbarëkombëtar të Biznesit

Shoqatat afariste nga Ulqini UBA (Ulcinj Business Association) dhe BKA (Business Club Ana Malit)  janë duke marrë pjesë në Takimin Mbarëkombëtar të Biznesit të...

Nënshkruhet memorandumi në mes BKA dhe shoqatës “Ana e Malit –...

MEMORANDUM BASHKËPUNIMI NË MES SHOQATËS SHQIPTARO-AMERIKANE ANA E MALIT - NEW YORK DHE BIZNIS KLUB ANAMALIT SHOQATA SHQIPTARO-AMERIKANE ANA E MALIT më seli në New York dhe BIZNIS KLUB...

BKA dhe Shoqata Ana Malit – New York hapin zyrën e...

BKA dhe Shoqata Shqiptaro-Amerikane "Ana Malit" në New York më datë 30.08.2015 më fillim në ora 20:00 në një ceremoni solemne do të hapin...

“Ditët e diasporës”: Manifestim apo luftë politike për Anën e Malit?

Manifestimi “Ditët e diasporës”, i cili deri këtë vit organizohej nga Biznis Klub Ana Malit (BKA),  shoqata "Ora" dhe shoqata "Ana e Malit" nga...

SH.A “Tradita” dhe “Ana e MAlit”: Jemi kundër përcarjes!

Shoqata artisitike "Tradita" e cila është formuar tash dy vite në kuadër të BKA-së, ka dalë me një deklaratë ku shpreh habinë dhe kundërshtimin...

MOST POPULAR

HOT NEWS