Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Bereqeti

Etiketim: Bereqeti

“Bereqeti” hapi objektin për grumbullimin e ndihmave

Komisioni Humanitarë "Bereqeti"  i cili punon në kuadër të Bashkësisë Islame Ulqin, sot ka hapur objektin për grumbullimin e rrobave të perdorura,me qëllim të...

Një falenderim për ata, puna e të cilëve shumë pak çmohet

Të mësuar me lavdërime, plotësisht të merituara, që u thurim sportistëve, artistëve dhe personazheve të tjerë që na zbavisin në forma të ndryshme, shpeshherë...

MOST POPULAR

HOT NEWS