Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet BDI

Etiketim: BDI

Maqedoni: BDI ndez motorët për zgjedhjet e ardhshme

Bashkimi Demokratik për Integrim organizoi sot në Shkup një takim promovues  me pjesëmarrjen e mbi 1000 anëtarëve të shtabit qendror dhe shtabeve komunale zgjedhore. Kjo...

Modeli i dështuar ndëretnik i Maqedonisë

Nga Dionis Xhafa   Për të folur për shqiptarët e Maqedonisë, veç pikëpmajes ekonomike, e cila është thënë dhe stërthënë se lë shumë për të dëshiruar,...

MOST POPULAR

HOT NEWS