Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Bashkimi evropian

Etiketim: bashkimi evropian

Plani i qeverisë: Çmimi i cigareve deri me 2019 deri në...

Për rreth 200.000  duhanpirësit në Mal të Zi nuk ka lajme të mira. Prej 1 prillit akciza për prodhimet e duhanit do të rritet...

9000 euro për Muzeun e Ulqinit

Të premten e kaluar, në hapësirat e Muzeut të Ulqinit, u mbajt takimi ndërmjet palëve përfaqësusese të projektit ndërkufitar Shqipëri – Mal i Zi,...

Zhvillohet në Nju Jork takimi i Ministrave të Jashtëm të Ballkanit...

Në Nju Jork u zhvillua takimi i ministrave të Punëve të Jashtme të gjashtë vendeve të rajonit: Shqipërisë, Bosnje-Hercegovinës, Maqedonisë, Serbisë, Kosovës dhe Malit të...

Hidhet në qarkullim prerja e re 10 euro!

Nga data 23 shtator është hedhur në qarkullim seria e re e prerjeve 10 euro, pamjen e së cilës mund ta shihni në foto.   Deri më...

MOST POPULAR

HOT NEWS