Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Bashkepunim rajonal

Etiketim: bashkepunim rajonal

Ministri i Zhvillimit Ekonomik i Kosovës në Ulqin

Ministri i Zhvillimit Ekonomik i Kosovës, Fadil Ismajli, qëndroi për një vizitë në qytetin tonë, ku zhvilloi një takim me Kryetarin dhe Nënkryetarët e Komunës....

Në Budva konferenca rajonale “Ekonomia – Bazë për Bashkëpunimin Rajonal të...

Në vijim të konkluzioneve nga Forumi i Berlinit, i mbajtur nën patronatin e kancelares gjermane Angela Merkel, ka vazhduar në Budva konferenca rajonale me...

MOST POPULAR

HOT NEWS