Tuesday, July 7, 2020
Ballina Etiketimet Barack Obama

Etiketim: Barack Obama

Obama përshëndet marrëveshjen e demarkacionit Kosovë-Mali i Zi

Marrëveshja për demarkacionin kufitar me Malin e Zi e nënshkruar me 26 gusht nga ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi dhe ai i...

Shqiptarja 18-vjeçare merr çmimin e ekselencës nga Barack Obama

Shqiptarja nga Presheva merr çmimin prestigjioz si nxënëse e ekselencës nga Presidenca e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Gresa Mustafa, 18-vjeçarja është një nga nxënëset...

MOST POPULAR

HOT NEWS