Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Banka boterore

Etiketim: banka boterore

Banka Botërore ngre alarmin: Ballkani po humb rininë

Raporti i BB-së mbi ekonomitë e gjashtë vendeve të Ballkanit, botuar të hënën, paralajmëron se rajoni është duke humbur një pjesë jetike të popullsisë...

Mali i Zi shënon rritje në raportin e Bankës Botërore “Doing...

Raporti i “Doing Business” i Bankës Botërore e ka renditur Malin e Zi në vendin e 36-të në botë, përsa i përket ekonomisë dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS