Sunday, August 9, 2020
Ballina Etiketimet Bajram

Etiketim: bajram

Falja e namazit të Bajramit në Tiranë (foto)

Ceremonia e faljes së namazit të Bajramit u organizua si çdo vit në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku mijëra besimtarë ishin pjesë e festimeve...

Vizitat në Bashkësinë Islame në Ulqin

Sot në mëngjes, pas faljes së namazit të Bajramit, Bashkësia Islame e Ulqinit ka pritur mysafirë në hapësirat e saj. Mysafirët janë pritur nga...

(e plotësuar) Urimet për Kurban Bajram: urojnë Kryetari i Komunës, FORCA,...

Urime paqeje dhe harmonie i janë dërguar besimtarëve muslimanë sot nga Kryetari i Komunës, Forca e Re Demokratike, Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve dhe Unioni...

Kurban Bajrami: Pritje në Bashkësinë Islame në Ulqin

Me rastin e festës së Kurban Bajramit, këtë të shtunë Bashkësia Islame do të organizojë pritje, ku janë të ftuar drejtuesit e institucioneve private e publike,...

MOST POPULAR

HOT NEWS