Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Bagetite ne rruge

Etiketim: bagetite ne rruge

Vazhdon rreziku nga bagëtitë në rrugën e Shtojit

Sic mund të shihni edhe nga fotot e dërguara nga një lexuesi ynë, rreziku nga bagëtitë në rrugën e Shtojit vazhdon të jetë prezent. Edhe...

Bagëtitë në rrugë: Papërgjegjësi dhe rrezik për drejtuesit e automjeteve (foto)

Në fotot e dërguara nga një lexuesi ynë mund të shihen qartë një tufë lopësh gjersa enden rrugëve në orët e vona të natës. Kjo...

MOST POPULAR

HOT NEWS