Wednesday, June 23, 2021
Ballina Etiketimet Avdo dervishi

Etiketim: avdo dervishi

Më në fund: Rikonstruktimi final i rrugës në Krruç!

Kontrata për sanimin e rrugës Ulqin-Tivar, në Krruç, është nënshkruar dhe së shpejti fillojnë punimet. Sekretari për veprimtari komunale në komunën e Ulqinit, Avdo Dervishi,...

Së shpejti rikonstruktimi i rrugës Ulqin-Krythë

Me 23.02.2015 mbyllet tenderi për rikonstruktimin e aksit rrugor Ulqin-Krythë. Nëse nuk do të ketë ankesa nga ana e konkuruesve atëherë zhvillimi i punimeve...

Në riparim rruga ”29 Dhjetori”

Rruga 29 Dhjetori, e cila kalon pas Shtëpise së Shëndetit dhe Postës, është në riparim e sipër. I kontaktuar nga lajm.me, sekretari për veprimtari komunale,...

MOST POPULAR

HOT NEWS