Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Autostrade

Etiketim: autostrade

Projektet rajonale Sërbi – Shqipëri: Hekurudhë dhe autostradë drejt Tiranës

Grupet e punës po dakordojnë ndërtimin e autostradës, si dhe rinovimin e hekurrudhës Beograd – Tivar, nga i cili një teh do ndahet në...

Zbulim arkeologjik në Fier

Një varrezë antike është zbuluar në afërsi të fshatit Havaleas, pranë Apolonisë. Zbulimi u krye gjatë punimeve të bypass-it të Fierit. Bëhet fjalë për...

MOST POPULAR

HOT NEWS