Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Autostrada

Etiketim: autostrada

Autostrada Tivar – Bolare, shumë dyshime dhe pyetje!

Ligji për Autostradën këto ditë do t’u prezantohet deputetëve, derisa sesioni i këshillit ligjvënës i Parlamentit, i mbajtur të enjten, me siguri që i...

Autostrada adriatiko-joniane do të kushtojë 1 miliardë euro

Përfundimi i autostradës adriatiko-joniane do të sigurojë një korridor të kapacitetit dhe cilësisë së lartë, i cili bashkon Evropën Qendrore dhe Italinë Veriore me...

Zbulim arkeologjik në Fier

Një varrezë antike është zbuluar në afërsi të fshatit Havaleas, pranë Apolonisë. Zbulimi u krye gjatë punimeve të bypass-it të Fierit. Bëhet fjalë për...

MOST POPULAR

HOT NEWS