Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Autostrada Durres-Nish

Etiketim: autostrada Durres-Nish

Autostrada Durrës-Nish: Përfiton vetëm Serbia?

Brenda dy javësh Shqipëria dhe Serbia do të firmosin protokollin për realizimin e projektit të autostradës Durrës – Nish. Firmat do të hidhen nga...

Rama dhe Vuçiq janë dakorduar për ndërtimin e autostradës Durrës –...

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Serbisë Edi Rama dhe Aleksandar Vucic brenda 15 ditësh do ta nënshkruajnë protokollin për realizimin e projektit të autostrdës Durrës-Nish....

MOST POPULAR

HOT NEWS