Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Autostrada adriatiko-joniane

Etiketim: autostrada adriatiko-joniane

Së shpejti nis projekti i autostradës Shqipëri-Mal i Zi-Kroaci

Së shpejti do të nisë projektimi i Autostradës së Kaltër, e njohur ndryshe edhe autostrada adriatiko-joniane, që do të lidhë një pjesë të Ballkanit...

Autostrada adriatiko-joniane do të kushtojë 1 miliardë euro

Përfundimi i autostradës adriatiko-joniane do të sigurojë një korridor të kapacitetit dhe cilësisë së lartë, i cili bashkon Evropën Qendrore dhe Italinë Veriore me...

MOST POPULAR

HOT NEWS