Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Atlas banka

Etiketim: atlas banka

Kuvendi të premten – vendoset për kredinë

Sot në mbledhjen e Kolegjiumit të Kryetarit të Kuvendit të Komunës së Ulqinit u vendos që seanca e radhës e kuvendit të mbahet më...

Sot përgjigjja nga Atlas Banka për kredinë

Sot në Komunën e Ulqinit pritet përgjigjja nga Atlas Banka për aprovimin ose jo të kredisë me të cilën planifikohet të shlyhen rrogat dhe obligimet...

MOST POPULAR

HOT NEWS