Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Arrestim

Etiketim: arrestim

Arrestohet ish kryetari i Tivarit Zharko Paviqeviq

Ish kryetari i komunës së Tivarit Zharko Paviqeviq, është arrestuar nga policia sot në mëngjes, njofton portali "Vijesti" Paviqeviq ka kohë që bihet në lidhje...

Shqipëri: Arrestohen deputetët Tom Doshi dhe Mark Frroku

Rreth orës 16:30 policia ka ekzekutuar urdhër-ndalimin e lëshuar prej Prokurorisë së Përgjithshme për dy deputetët, Tom Doshi dhe Mark Frroku, duke i dhënë...

MOST POPULAR

HOT NEWS