Wednesday, June 23, 2021
Ballina Etiketimet Arijan Murati

Etiketim: Arijan Murati

Klubi i Forcës kërkon anulimin e tenderit për blerjen e makinës

Kryetari i klubit të këshilltarëve të Forcës së Re Demokratike, Arijan Murati, kërkon anullimin e tenderit për blerjen e makinës së re nga ana...

Arijan Murati: Kujt i shkojnë paratë për sport?

Këshilltari i Forcës Arijan Murati, i cili njëkohësisht është edhe kryetar i Komisionit për ekonomi dhe financa pranë Këshillit Kombëtar, ka kërkuar informata në...

MOST POPULAR

HOT NEWS