Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Arian Murati

Etiketim: Arian Murati

Murati kërkon investime në sportin e Ulqinit

Kryetari i klubit të këshilltarëve të Forcës Arian Murati, në një deklaratë të tij nëpërmes rrjeteve sociale, kërkon që Komuna të ndihmojë sportin e...

Gjeka dhe Beci humbin qetësinë. Fillojnë sharjet personale

Kryetari i Komunës Fatmir Gjeka ka dalë përsëri me një deklaratë në gazetën "Vijesti", ku përvec akuzave ndaj kryetarit të Forcës Nazif Cungu, kësaj...

Forca: Gjeka bën mirë të merakoset për fatin e vet

Forca e Re Demokratike ka mbajtur sot një konferencë për media të cilën po e japin në terësi.   Kriza e pushtetit në Ulqin Një person i shquar...

Incidenti Murati: Nimanbegu kërkon sqarime nga Ambasadori Filo dhe Ministri Konjeviq

Lidhur me reagimin e kryetarit të klubit të Forcës Arijan Muratit për ndalesën e tij në policinë kufitare, kryetari i Këshillit Kombëtar Genci Nimanbegu...

Arian Murati trajtohet në kufi si person i rrezikshëm, vetëm se...

Këshilltari në Kuvendin Komunal të Ulqinit Arian Murati, është ndaluar për rreth një orë nga pala kufitare shqiptare për shkak se ishte tifoz në ndeshjen...

Arian Murati i dërgon ankesë ministrit në lidhje me sjelljen e...

Këshilltari i Forcës Arian Murati, i ka dërguar ankesë ministrit të shëndetsisë Budimir Shegrt, për sjellje të pahijshme dhe arrogante të mjekes Arnella Adroviq. Në...

Si e financon Komuna sportin. Klubet e panjohur nga Podgorica marrin...

Këshilltari i Forcës Arian Murati, para disa muajsh i bëri kërkesë Sekretariatit për financa që ti vendoset në dispozicion lista e klubeve sportive që...

MOST POPULAR

HOT NEWS