Tuesday, July 7, 2020
Ballina Etiketimet Andrija popoviq

Etiketim: andrija popoviq

Pa pakica, marrëveshja në mes PDS dhe PSD është e kotë

Lideri i Partisë Liberale Andrija Popoviq, tha se deri tani nuk ka marrë asnjë thirrje nga opozita për konsultime rreth qeverise së përkohëshme. “Derisa qeveria...

Miratohet amandamenti i Nimanbegut: 200 mije euro për kala, 100 mije...

Pas seancës maratonë të Kuvendit të Malit të Zi, mbrëmë u miratua buxheti për vitin 2015. Amandamenti i deputetit të Forces se Red Demokratike...

MOST POPULAR

HOT NEWS