Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Amfilohije

Etiketim: amfilohije

Amfilohije pret që Thaçi të kthejë Kosovën

Mitropoliti i kishës ortodokse serbe Amfilohije, kritikoi ashpër qeverinë e Malit të Zi duke e akuzuar se ka çuar dorë nga interesat serbe dhe...

Reisi i Bashkësisë Islame: Amfillohije e teproi!

Reisi i Bashkësisë Islame në Mal të Zi Rifat Fejziq theksoi se thëniet e fundit të peshkopit Amfillohije Radoviq janë një shembull klasik i...

MOST POPULAR

HOT NEWS