Saturday, December 5, 2020
Ballina Etiketimet Ambasada

Etiketim: ambasada

U shënua sot Dita Evropiane e Vëzhgimit të Shpendëve

Sot paradite, në Kriporen e Ulqinit, u shënua Dita Evropiane e Vëzhgimit të Shpendëve, nga Qendra për Mbrojtjen dhe Studimin e Shpendëve (CZIP), në bashkëpunim...

MOST POPULAR

HOT NEWS