Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Alternativa shqiptare

Etiketim: alternativa shqiptare

Forca dhe Alternativa Shqiptare i dërgojnë kërkesë urgjente kryetarit të Kuvendit...

Forca e Re Demokratike dhe Alternativa Shqiptare , i kanë dërguar një letër urgjence kryetarit të Kuvendit Ranko Krivokapiq, ku kërkojnë shqyrtimin e menjëhershëm...

Gjeloshaj: Për Tuzin komunë të vendosë Kuvendi lokal

Deputeti i Alternativës Shqiptare Nik Gjeloshaj, do të kërkojë që Tuzi dhe Golubovci të kenë të drejt vendimi në Kuvendet lokale në lidhje me...

Kriza e koalicionit PD-ASH-LDnëMZ: Ku shkojnë të hollat?

  Në mbledhjen e mbajtur mbrëmë, Këshilli Qëndror i PD-së i vuri ultimatum dyjavor Nikë Gjeloshajt dhe ASH-së për lëshimin e vendit të deputetit. Në...

MOST POPULAR

HOT NEWS