Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Alternativa shqipëtare në tuz

Etiketim: alternativa shqipëtare në tuz

Shkaku i përçarjes : PD-ja i ka borxh Alternativës 20.000€ ?

Siç mësojmë nga burimet e afërta me koalicionin e PD-së dhe LdnëMZ, shkaku i mosmarrëveshjes në mes partnerëve dhe shkëputjes së paralajmëruar nga ana...

Gjeloshaj nuk tërhiqet nga parlamenti?

E përditshmja "Vijesti" në numrin e saj të sotëm njofton se sipas burimeve të saja, deputeti i Alternativës Shqiptare Nikë Gjeloloshaj, nuk do të...

Nimanbegu dhe Gjeloshaj përgjigjen Frontit Demokratik

Si përgjigje ndaj disa akuzave që Fronti Demokratik drejton liderëve të subjekteve politike shqipëtare, lidhur me mosdeklarimin publik të tyre kundër, siç quan ata,...

MOST POPULAR

HOT NEWS