Sunday, August 9, 2020
Ballina Etiketimet Aleksandër Vuciq

Etiketim: Aleksandër Vuciq

Autostrada Durrës-Nish: Përfiton vetëm Serbia?

Brenda dy javësh Shqipëria dhe Serbia do të firmosin protokollin për realizimin e projektit të autostradës Durrës – Nish. Firmat do të hidhen nga...

Kryeministri serb Vuçiq së shpejti viziton Shqipërinë

Kryeministri serb Aleksandër Vuçiq ka deklaruar sot se do të vizitojë Tiranën më datë 27 maj, duke thënë se vizita në kryeqytetin e Shqipërisë ka një...

Rama: Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen. Reagon edhe Vuçiq

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në një intervistë të përbashkët me zv. kryeministrin e Kosovës Hashim Thaçi për Klan Kosova, tha se Shqiperia dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS